Monter rusztowań Norwegia

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Obowiązki:
Montowanie rusztowań typu Haki, Plettac, rusztowania podwieszane.
Praca na fasadach w największych miastach w Norwegii – Oslo, Kristiansand, Bergen oraz Stavanger
Oferujemy:
– Wynagrodzenie 170 – 181,40 NOK/godz.
– Możliwość realizacji nadgodzin
– Organizujemy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)
– Zatrudnienie na norweskich warunkach oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.
Dla osób nie znających języka obcego, proponujemy płatne kursy w Szczecinie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Monter rusztowań – Imię i Nazwisko na adres mailowy
CBR – Cross Border Recruitment
Mazurska 42
70-424 Szczecin

Wymagania

Wymagania
– Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
– Paragraf 46c
– Norweski numer personalny (osoby bez numeru personalnego niestety nie będą brane pod uwagę – względy formalne związane z trybem przyznania karty budowlanej)
– Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe jako monter
(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie).

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy