Monter rusztowań, Norwegia, Szkolenie Paragraf 17 – wymagane uprawnienia! 17-19 kwietnia, Łódź!

ES-Perfekt

Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Nie posiadasz uprawnień wymaganych do pracy na wysokości w Norwegii ?

Masz idealną okazję by je zdobyć!

Skorzystaj z Kursu na Paragraf 17 w dniach 17-19 kwietnia 2014!!

Na rynku norweskim rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników z Polski, w tym monterów rusztowań, zatem po Kursie zachęcamy Cię do przystąpienia do aktualnych projektów "Monter rusztowań - Norwegia"
Kurs paragraf 17 (poprzednio 46c), pozwala zdobyć obowiązkowe uprawnienia norweskie, które są niezbędne do pracy na wysokości powyżej 5 m i do rozpoczęcia pracy na stanowisku montera rusztowań.

Termin kursu: 17 - 19 kwiecień 2014
Miejsce: Łódź (autostrada a1, a2 i drogi ekspresowe S14, S8, lotnisko Łódź)
Kontakt: 504.134.690 www.paragraf17-1.pl www.es-perfekt.pl

To kurs prowadzony przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą!
Dajemy 100% gwarancję, że certyfikaty i plastikowe legitymacje ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich!

Kurs zakończony jest egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennego certyfikatu oraz plastikowej karty ze zdjęciem.

ES-Perfekt zapewnia najtańsze kursy i najwyższy standard w cenie w całej Polsce!!

O ceny zapytaj naszego konsultanta!

Warianty o wyboru:

Wariant A) Kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia.

Wariant B) Kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką.

Wariant C) Kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką oraz śniadania i obiadokolacje.

Wymagania

- udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań
- udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań.

UWAGA!
W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia. Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym

Prezentacja firmy

ES-Perfekt jest agencją rekrutacyjną (nr.rej.5668) specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
17
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie