Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-Szkolenie stacjonarne i online lipiec,sierpień

ES-Perfekt

Norwegia-Oslo, Bergen, Stavanger, Kristiansand, Haugesund, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nowość!

Nie posiadasz uprawnień wymaganych do pracy na wysokości w Norwegii?

W okresie letnim masz idealną okazję by je zdobyć!

Terminy szkoleń w lipcu:

13 sierpnia-15 sierpnia
20 sierpnia-22 sierpnia
27 sierpnia-29 sierpnia

Nowość w naszej ofercie szkoleń!

Interaktywne szkolenia przez Internet prowadzone na żywo przez naszego wykładowcę lub szkolenia stacjonarne w Łodzi i/lub Warszawie.

A może wolisz szkolenie dostosowane indywidualnie do ciebie?
Teraz masz też i taką możliwość.
Nasz konsultant przedstawi Ci szczegóły naszej oferty.

Wybierz formę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nie ruszaj się z domu i uczestnicz na żywo w kursie online z dowolnego miejsca na świecie lub skorzystaj z naszych szkoleń stacjonarnych.
O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Paragraf 17” (uprawnienia norweskie) dla monterów rusztowań.
Oferujemy Ci szkolenie w nowej promocyjnej cenie!
Możliwość negocjacji indywidualnych cen z naszym konsultantem!

Pamiętaj, żeby pracować w Norwegii jako monter rusztowań konieczne jest posiadanie uprawnień norweskich – Paragraf 17 (wcześniej 46c).
Cały czas firmy norweskie poszukują monterów rusztowań z Polski.
Jeśli nie masz wymaganych uprawnień, zgłoś się do nas na kurs Paragraf 17 dla monterów rusztowań w terminie: 13-15 sierpnia, 20-22 sierpnia, 27-29 sierpnia w Łodzi/Warszawie lub przez Internet.

Zapytaj o indywidualny rabat dla siebie lub dla siebie i grupy kolegów!

Kontakt: 504.134.690

Miejsce: Łódź/ Warszawa/Dowolne miejsce na świecie (on-line)

Zachęcamy Cię również do przystąpienia do aktualnych projektów rekrutacyjnych na stanowisko „Monter rusztowań – Norwegia”

Nasze kursy prowadzone są przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą. Dajemy 100% gwarancji, że certyfikat i plastikowa legitymacja ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich!
Kurs zakończy się egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennego certyfikatu oraz plastikowej legitymacji ze zdjęciem.

ES-Perfekt zapewnia najwyższy standard w atrakcyjnej cenie!

Warianty o wyboru:

Wariant A) 1890 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe.

Wariant B) 2090 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką.

Wariant C) 2200 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką oraz śniadania i obiadokolacje.

Zachęcamy również do udziału w innych organizowanych przez nas szkoleniach, dzięki którym możesz podnieść kwalifikacje zawodowe.

1. „Operator podnośników/podestów ruchomych "lifty" - uprawnienia norweskie - szkolenie
Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełnij wymagane uprawnienia w Twoim zawodzie!

2. „Kurs użytkownika rusztowań" - uprawnienia norweskie - szkolenie

3. „Szelki bezpieczeństwa” - ochrona przed upadkiem z wysokości - uprawnienia norweskie - szkolenie

Zapraszamy na nasze szkolenia!

Wymagania

- udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań

-udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań

UWAGA!

W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin i 6-miesięcznego doświadczenia zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia.
Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym.

Prezentacja firmy

ES-Perfekt jest agencją rekrutacyjną (nr.rej.5668) specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie