Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-4 i szelki bezpieczeństwa-Czerwiec-Łódź i Online

ES-Perfekt

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-4 i szelki bezpieczeństwa-Szkolenie-NOWE PRZEPISY-Czerwiec-Łódź i Online

UWAGA! Od 1 stycznia 2016 roku w Norwegii weszły w życie nowe zaostrzone przepisy dotyczące pracy na wysokości.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Paragraf 17 - NOWE UPRAWNIENIA NORWESKIE", po którym uzyskasz certyfikat według nowych przepisów. Certyfikat ten uprawnia Cię do montażu rusztowań zarówno od 2, jak i powyżej 9 m.

Najbliższy termin szkolenia w czerwcu:

02-04 czerwca– szkolenie stacjonarne i online
09-11 czerwca– szkolenie stacjonarne i online
16-18 czerwca– szkolenie stacjonarne i online
23-25 czerwca– szkolenie stacjonarne i online
30 czerwca-02 lipca- szkolenie stacjonarne i online

Zapraszamy na szkolenia interaktywne prowadzone przez Internet na żywo z wykładowcą lub szkolenia stacjonarne w Łodzi, Warszawie lub Katowicach. Wybierz formę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada.

Uwaga! Istnieje również możliwość skorzystania ze szkolenia dostosowanego indywidualnie do Twojego rozkładu zajęć. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

Pamiętaj, że aby pracować w Norwegii jako monter rusztowań musisz mieć odpowiednie norweskie uprawnienia – Paragraf 17.
Jeśli nie masz wymaganych uprawnień, zgłoś się do nas na kurs w terminie: 02-04 czerwca, 09-11 czerwca, 16-18 czerwca, 23-25 czerwca, 30 czerwca-02 lipca w trybie stacjonarnym lub przez Internet.

Kontakt: 504.134.690

Miejsce: Łódź/ Warszawa/Katowice lub dowolne miejsce na świecie (on-line)

Nasze kursy prowadzone są przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą. Dajemy 100% gwarancji, że certyfikat i plastikowa legitymacja ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich i Norweską Inspekcję Pracy!

Kurs zakończy się egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennej plastikowej legitymacji ze zdjęciem wydanej zgodnie z nowymi przepisami.

ES-Perfekt zapewnia najwyższy standard w atrakcyjnej cenie!
Warianty do wyboru:
Wariant A) 1890 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe.
Wariant B) 2090 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką.

Wymagania:
- udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań
- udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań.

UWAGA!
W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin i 6-miesięcznego doświadczenia zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia. Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym.

UWAGA!!
Zachęcamy również do udziału w innych organizowanych przez nas szkoleniach, dzięki którym możesz podnieść kwalifikacje zawodowe.

1. „Kurs użytkownika rusztowań" - uprawnienia norweskie
Uwaga!
NOWE PRZEPISY, zgodnie z którymi każdy kto pracuje na rusztowaniach powyżej 2 m, a nie ma norweskich uprawnień montera rusztowań ma obowiązek ukończyć to szkolenie
2. „Szelki bezpieczeństwa” - ochrona przed upadkiem z wysokości - uprawnienia norweskie
Uwaga!
NOWE PRZEPISY, zgodnie z którymi każdy kto pracuje na rusztowaniach powyżej 2 m ma obowiązek posiadać uprawnienia do użytkowania szelek bezpieczeństwa
3. „HMS - Norweskie BHP” - szkolenie dla właścicieli firm, kierowników i pracowników prowadzących firmę lub pracujących w Norwegii
5. „Operator podnośników/podestów ruchomych "lifty" - uprawnienia norweskie
4. „Steigerbouwer” - monter rusztowań - uprawnienia holenderskie

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełnij wymagane uprawnienia w Twoim zawodzie! Zapraszamy na nasze szkolenia!

O nas
Jesteśmy agencją rekrutacyjną i szkoleniową działającą na rynku europejskim od roku 2008. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia.
Znajomość potrzeb rynku w Europie i Skandynawii oraz wymagań tamtejszych pracodawców oraz obowiązujących przepisów prawa pozwala nam dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy oraz umożliwić im zdobycie niezbędnych kwalifikacji do podjęcia pracy.

Wymagania

UWAGA!

Prezentacja firmy

ES-Perfekt jest agencją rekrutacyjną (nr.rej.5668) specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie