In Temporis Polska Sp. z o.o.

Monter rurociągów

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Normandia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze projektowania, produkcji i montażu rur przemysłowych oraz usług spawalniczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Prefabrykacja, montaż i instalacja rur przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową + dietę;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w Polsce lub zagranicą;

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego – warunek konieczny;

- dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

- znajomość języka francuskiego lub angielskiego;

- mile widziane ekipy dwuosobowe z autem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.