Monter Rurociągów

Agencja Headhunters

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- prefabrykacja oraz samodzielny montaż rurociągów
- praca w Dziale Wyposażenia

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy montażu rurociągów w stoczni
- znajomość rysunku izometrycznego
- kurs cięcia-szczepiania
- mile widziana umiejętność pracy z giętarką
- przed przystąpieniem do pracy wymagane będzie zaświadczenie lekarskie pow. 3m

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę na podstawie umowy-zlecenia, z możliwością przejścia na umowę o pracę
- dla chętnych osób spoza Trójmiasta oferujemy zakwaterowanie
- odziez roboczą po okresie próbnym

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji