Monter rurociągów

Agencja Headhunters

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- prefabrykacja lub samodzielny montaż rurociągów na platformie
- przemieszczanie konstrukcji z wykorzystaniem transportu pionowego i poziomego
- mile widziane sczepianie i przepalanie elementów konstrukcji
- mile widziana obsługa palnika

Oferujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę na podstawie umowy-zlecenia, z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na terenie Gdańska
- dla osób spoza Trójmiasta oferujemy bazę hotelową

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe
- doświadczenie w pracy przy montażu rurociągów lub hydrauliki
- przynajmniej podstawowa znajomość rysunku izometrycznego
- mile widziane doświadczenie w pracy z giętarkami
- mile widziane doświadczenie w pracach przy konstrukcjach stalowych
- mile widziane będą dodatkowe kwalifikacje w postaci uprawnień sczepiania lub palnik acetylen tlen lub uprawnienia poddźwigowego

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy