Monter rurociągów z angielskim (elektrownia)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Finlandia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Finlandia

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: S141/fin/12/15

Praca na obiekcie elektrowni budowie Olkiluoto 3 od początku przyszłego roku, kontrakt na około 3-6 miesięcy, w zależności od potrzeby klienta.

Zadania:

• Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi procedurami na terenie elektrowni

• Spawanie metodą 141

• Ścisła współpraca z brygadzistą

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie jako samodzielny spawacz metodą 141 na budowach przemysłowych

• Aktualny certyfikat 141 (T, BW, grupa materiałowa 1.2, 5 lub 8, H-L045)

• Dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowej brygadzie

• Wysoko rozwinięta umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

• Stosowanie się do procedur obowiązujących w branży atomowej

• Udział w testach spawalniczych na początku stycznia 2015 roku

Oferujemy:

• Stawka gwarantowana zgodna z fińskimi standardami : 13,82 euro brutto/h

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 40h

• 3-6 miesięczny kontrakt w oparciu o fiński kodeks pracy

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii

• Zapewniona podstawowa opieka lekarska

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.