Monter rurociągów - szef ekipy

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Zarządzanie pracami prefabrykacji, montażu i instalacji rur przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego;
- Zarządzanie i podział prac pomiędzy zespół pracowników-monterów.

Wymagania:

- Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w montażu lub/i prefabrykacji rurociągów;

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jako brygadzista, szef ekipy;

- Znajomość czytania planów izometrycznych rurociągów, obliczenie kątów, pomiarów wykonanych na budowach;

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego - mile widziana;

- Auto dyspozycyjne na wyjazd - mile widziane.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Możliwość długofalowej współpracy;
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.