In Temporis Polska Sp. z o.o.

Monter rurociągów przemysłowych

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tourlaville / Flamanville (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pracy In Temporis Polska Sp. z o.o. od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. O tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Uni Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze prefabrykacji, produkcji i montażu rurociągów poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

MONTER RUROCIĄGÓW PRZEMYSŁOWYCH

Zakres obowiązków:
- Prefabrykacja, montaż i instalacja rur przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego;
- Instalacja wcześniej przygotowanych rur;
- Wszystkie prace wykonywane w oparciu o rysunek izometryczny.

Wymagania:
- Doświadczenie na w/w stanowisku: min. 5 lat;
- Doświadczenie w samodzielnej prefabrykacji i montażu rurociągów;
- Bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego - warunek konieczny;
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego - mile widziana;
- Auto dyspozycyjne na wyjazd - mile widziane.

OBOWIĄZKOWY UDZIAŁ W PRÓBACH SPAWALNICZYCH ORGANIZOWANYCH NA TERENIE POLSKI.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową + dietę (15,00 EUR / h brutto + 9,30 EUR netto / dzień roboczy)
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.