Monter rurociągów przemysłowych

IPF GROUP S.A.

Francja północna, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF Sp. z o.o Sp.k. (certyfikat 5450) dla swojego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze prefabrykacji, produkcji i montażu wstępnego rurociągów przemysłowych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Monter rurociągów przemysłowych (praca w atelier i na budowie)

Miejsce pracy: Francja pół.

Zakres obowiązków:

- prefabrykacja, montaż i instalacja rur przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego (rury ze stali czarnej o średnicy 20-220 mm oraz grubości 2,6 mm do 8 mm)
- montaż kołnierzy rurkowych, kolan rurkowych, złączek redukcyjnych
- podłączanie przewodów rurkowych
- wykonywanie ukosów, ścięć

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku montera rur
- bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego
- dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B
- własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora
- zwrot kosztów przejazdu
- pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inne