Monter rurociągów przemysłowych – duże średnice.

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Normandia (Francja), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Normandia (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze prefabrykacji, produkcji i montażu wstępnego rurociągów przemysłowych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Monter rurociągów przemysłowych - duże średnice.

Zakres obowiązków:

- Prefabrykacja, montaż i instalacja rur przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego (rury ze stali nierdzewnej o średnicy 1000 mm do 1400 mm oraz grubości 10 mm do 20 mm).

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
-Stawkę godzinową (do negocjacji) + dietę;
-Możliwość partycypacji w kosztach przejazdu na kontrakt;
-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

-Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w Polsce lub zagranicą;
-bardzo dobra znajomość rysunku izometrycznego – warunek konieczny;
-dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
-doświadczenie w samodzielnej prefabrykacji i montażu rurociągów;
-znajomość języka francuskiego lub angielskiego (przynajmniej 1 osoba w ekipie);
-mile widziane ekipy dwuosobowe z autem;
-obowiązkowy udział w próbach monterskich.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.