Monter rurociągów okrętowych (ISO)

Agencja Headhunters.

Niemcy, zagranica

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • prace rurarskie (samodzielna praca na podstawie rysunków izometrycznych)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój
  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • warunek konieczny: umiejętność czytania rysunku izometrycznego
  • warunek konieczny: znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym
  • chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec
  • dyspozycyjność
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88