Opis stanowiska pracy

Firma Euro-Klima Sp. z o.o. specjalista w branży wentylacji i klimatyzacji, Firma z tradycjami, obecna od 25 lat na rynku poszukuje do współpracy Monterów rur.

Praca za granicą na terenie stoczni w Niemczech (nowo budowane statki wycieczkowe).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę na stabilnych i długotrwałych kontraktach

- pracę za granicą na terenie stoczni w Niemczech (nowo budowane statki wycieczkowe)

Wymagania

- doświadczenie w montażu rur (bardzo mile widziane doświadczenie w pracy na statkach)

- umiejętność pracy w zespole/ praca w parach

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

- praca na kontraktach zagranicznych na analogicznych stanowiskach będzie stanowić atut

- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu (warunek nie konieczny)

Prezentacja firmy

Euro-Klima powstała w roku 1993 w Gdańsku w oparciu o współpracę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
4 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis