Monter rur w stoczni (Finlandia)

Zeitmann.

Turku, Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego fińskiego Klienta, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki

  • montowanie rur w stoczni w Helsinkach (zarówno rury na statku, jak i na terenie stoczni)
  • wypalanie otworów według rysunku, skręcanie rurociągów
  • montaż torów kablowych, montaż drabin

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w pracy jako monter rur w stoczni
  • dobra znajomość rysunku technicznego w tym również izometrycznego
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Finlandii

Oferujemy

  • pracę od zaraz w znanej fińskiej firmie
  • umowę z fińskim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • mieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • składki i podatki odprowadzane w Finlandii przez pracodawcę
  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • długoterminowe zatrudnienie

Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/>Jesteśmy liderem wśród agencji rekrutujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria