Monter rur ( kołnierzowe lub spawane lub Swagelok )

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia PanPol ( KRAZ 1670 ) poszukuje:

Prowadzących monterów rur spawanych: z bardzo dobrą znajomością izometrii

Monterów rur połączeń kołnierzowych: Flens per protocol + VVL + OA + VCA.

Monterów rur połaczeń instrumentalnych: certyfikat Swagelok + bardzo dobra znajomość izometrii i gięcia rur.

Wymagana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

W tej chwili potrzebujemy brygady 12 monterów rur z doświadczeniem w pracy na statku + 1 brygadzistę. PRACA OD 18.3.15

W każdej ofercie jest możliwe uzyskanie zasiłków lub dofinansowania na dzieci lub na niepracującą żonę, które pozostają w Polsce.

Monter rur otrzymuje 13 Euro netto. Brygadzista 16 Euro netto

+ mieszkanie opłacone w 100% + samochód firmowy z kartą paliwową. Szczegóły prześlemy e-mailem.

Propozycja praca po akceptacji Pana dokumentów przez pracodawcę.

Kwalifikacje, referencje i umiejętności językowe są sprawdzane na życzenie pracodawcy.

Do kandydatów, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania selekcyjne w niniejszym ogłoszeniu wysyłamy e-mail z prośbą o przesłanie kompletu dokumentów zgodnie z załączoną listą. Po sprawdzeniu dokumentów, kontaktujemy się telefonicznie tylko z osobami, które przeszły pozytywnie ten etap selekcji celem sprawdzenia znajomości języków obcych lub weryfikacji innych informacji.

Osoby mające problem z alkoholem są proszone o nieskładanie CV !!!

Wymagania

  1. Posiadanie aktualnego certyfikatu montera rur Flens per Protocole + certyfikat VVL + OA + VCA lub SCC + SOFI numer. Bardzo dobra znajmomość rysunku izometrycznego. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
  2. lub posiadanie aktualnego certyfikatu Swagelok + VCA lub SCC + SOFI numer. Bardzo dobra znajmomość rysunku izometrycznego. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
  3. lub posiadanie aktualnego certyfikatu VCA lub SCC + SOFI numer. Bardzo dobra znajmomość rysunku izometrycznego i umiejętność szczepiania rur np. w TIG. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
  4. Wymagane szczegółowe CV. Zdjęcie w CV bardzo dużym plusem.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis