Monter rur, hydraulik, spawacz do Szwajcarii

PanPol Sp. z o.o.

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( certyfikat KRAZ 1670 ) poszukuje do Szwajcarii ( szwajcarska umowa o pracę ) ze znajomością niemieckiego lub francuskiego:

spawaczy 141 orbitalnych

spawaczy 141, rury, BW, grupa materiałowa 41 ( Hastelloy )

Spawaczy metoda 141, rury, BW, stal nierdzewna lub czarna

Brygadzistę ekipy monterów rur grzewczych ( spawanych ): znajomość izometrii i bardzo dobry niemiecki. Brygadzista otrzymuje samochód służbowy.

Monterów rur grzewczych ( spawanych )

Prowadzących monterów rur spawanych

Monterów rur Swagelok + znajomość izometrii i gięcia rur

Pracodawca szwajcarski oferuje: stałą pracę na podstawie umowy szwajcarskiej: minimum 32 CHF / godzinę + dieta dzienna + wszystkie dodatki rodzinne, emerytalne etc.

Wymagania

  1. Stosowne certyfikaty zawodowe
  2. Referencje ( dane kontaktowe 2 poprzednich pracodawców )
  3. Znajomość j. niemieckiego lub francuskiego
  4. Własny samochód mile widziany.
  5. Szczegółowe CV w języku polskim i nimieckim lub francuskim. Zdjęcie w CV bardzo dużym plusem.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis