Monter- również bez doświadczenia!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Nr ref.: 41772
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:

• montaż urządzeń i komponentów na podstawie dokumentacji technicznej

• dbałość o jakość wykonywanej pracy

• zaangażowanie i chęć do pracy

Oczekiwania:

• zaangażowanie i chęć do pracy!

• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku: monter/elektromonter/mechanik/elektryk/spawacz itd

• umiejętność posługiwania się narzędziami

Oferta:

• praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• konkurencyjne wynagrodzenie i premie kwartalne

• praca w prestiżowej i stabilnej firmie

• dwuzmianowy zmianowy system pracy (6-14, 14-22)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)