Monter reklam - Nürnberg (Niemcy)

Zeitmann

Nürnberg, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Nürnberg

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Monter reklam(Niemcy)

Obowiązki

  • wyklejanie powierzchni reklamowych oraz billboardów
  • montaż reklam wielkoformatowych typu banery, litery przestrzenne, kasetony podświetlane na podstawie projektu
  • udział przy produkcji
  • doświadczenie w pracy jako monter reklam
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • własny samochód na wyjazd
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

 Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1380€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.