Monter podzespołów - Pracownik produkcji (Zabierzów)

Work Service Express.

Krzeszowice, małopolskie

Miejsce pracy: Krzeszowice

Szukasz pracy w dziale produkcji? Ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia, jak również ciekawą pracę oraz benefity!

Pracownik produkcji / Monter podzespołów

 Miejsce pracy: Zabierzów

Opis stanowiska:

• Praca na hali montażowej,

• Prosta praca manualna przy stołach montażowych

• Pakowanie

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (6-14; 14-22) lub III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) – praca na III zmiany z dodatkiem 300 zł brutto do wynagrodzenia
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 3055 zł brutto/mies.
  • Bonus finansowy na wakacje oraz święta bożonarodzeniowe
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczeniach
  • Benefity: Luxmed dla pracowników z możliwością poszerzenia pakietu o rodzinę, Multisport, szkolenia wstępne, nagrody za pomysły kaizen

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie swojej aplikacje wraz z dołączonym CV.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.