Monter podzespołów fotelii lotniczych - Interview w Krakowie

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Plymouth, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta w Plymouth Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Ilość miejsc pracy: 10

Interview z brytyjskim pracodawcą odbędzie się Krakowie 8-9 maj (sobota, niedziela).

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prefabrykację oraz montaż podzespołów foteli lotniczych na podstawie rysunku technicznego / montażowego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 7.00 GBP/h;
  • nadgodziny: dostepne, poniedziałek - piątek: +25%, sobota-niedziela: +50%
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego, schematów montażu podzespołów;
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne w dziedzinie mechaniki / elektromechaniki;
  • doświadczenie w zawodzie montera podzespołów w branży lotniczej, samochodowej lub stoczniowej;
  • umiejętność używania sprzętu montażowego oraz narzędzi ręcznych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji