Monter podzespołów elektronicznych- pracownik produkcji

M-Serwis Sp. j.

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI ELEKTRONICZNEJ – MONTER

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Praca jest dla Pań i Panów

Obowiązki:
- montowanie elementów (podzespołów) elektroniczne m.in. dla branży medycznej, motoryzacyjnej i przemysłowej
- kontrola produkowanych części,
- obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
- dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym i/lub 4 brygadowym)
- umiejętność pracy w grupie,
- dokładność i zdolności manualne,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- cykl szkoleń wdrażających
- za pracę w systemie 4-brygadowym wypłacamy atrakcyjny dodatek finansowy,
- możliwość otrzymania premii już po pierwszym miesiącu pracy
- nagrody finansowe za polecenia pracowników i zgłaszanie pomysłów
- pracę w czystej, klimatyzowanej hali,
- pracę w przyjaznym zespole,
- możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników
- umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia stałej współpracy,

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).

Prezentacja firmy

M-Serwis jest firmą o wyłącznie polskim kapitale. <br/>Istniejemy na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji