Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Monter podzespołów - DARMOWY TRANSPORT

Miejsce pracy: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Głowno, Ozorków, Poddębice, Pabianice, Rąbień

Obowiązki

  • montaż podzespołów, skręcanie części silników elektrycznych
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej)
  • możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpłatny transport do miejsca pracy dla mieszkańców Poddębic, Rąbienia, Panaszewa, Złotnik, Starego Adamowa, Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza i Ozorkowa.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV.

Numer referencyjny: MON/A/LDZ/2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.