Monter podzespołów -1 zmiana.

Plus Kadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
- montaż drobnych podzespołów i komponentów - prace manualne

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie zawodowe,
- chęć i motywacja do pracy,
- zdolności manualne,
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym zakładzie,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez portal.

W treści CV proszę zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.