Monter podzespołów - 1 zmiana. Od zaraz!

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisku: monter podzespołów.

Oferta skierowana wyłącznie do panów.

Zadania:
- montaż drobnych podzespołów i komponentów

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym zakładzie,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00
- atrakcyjne wynagrodzenie - 14,00zł brutto/ h
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie zawodowe,
- chęć i motywacja do pracy,
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez portal.

Zapraszamy do siedziby firmy:
Ul. Łagiewnicka 54/56, I piętro.

W treści CV proszę zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.