Monter podłóg

BSI

Bergen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI sp.z o.o. (certyfikat 3455) jest agencją pośrednictwa pracy rekrutującą wykwalifikowanych pracowników do pracy zagranicą.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta (agencji pracy) poszukujemy kandydatów na stanowisko montera podłóg.

Oferujemy:
- 6-miesięczny kontrakt w Bergen z możliwością stałego zatrudnienia (po zakończeniu kontraktu),
- zatrudnienie na norweskich warunkach,
- zakwaterowanie zaaranżowane przez pracodawcę.

Wymagania

Wymagania:

- co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego jako monter podłóg,
- doświadczenie w pracy z różnymi materiałami, m.in. drewnem, linoleum, winylem, itp.,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie