Monter płyt kartonowo-gipsowych

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Miejsce pracy: FRANCJA

KRAZ: nr 1116

Praca tymczasowa

Obowiązki:

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • Montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie
  • Mile widziana znajomość systemów PLACOPAN (tzw. plaster miodu) i DOUBLAGE lub doświadczenie w pracy przy obiektach wielkogabarytowych (szpitale, hotele, centra handlowe)
  • Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce

Oferujemy:

  • Odprowadzanie składek społecznych od minimum średniego krajowego wynagrodzenia w Polsce
  • Pewne nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • Zapewnioną odzież robocza
  • Zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • Darmowe zakwaterowanie