Monter płyt kartonowo-gipsowych / Cieśla konstrukcyjny

Stolt Bemanning AS Oslo

Norwegia, Bodo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Solt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

Monter plyt kartonowo-gipsowych / cieśla konstrukcyjny
(Gipsmontor / tomrer)

Miejsce pracy: Bodø, Norwegia

Obowiązki:

- montaż płyt kartonowo-gipsowych na konstrukcji drewnianej i metalowej zgodnie z rysunkiem technicznym
- montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych,
- obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
- montaż sufitów podwieszanych,
- montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych, itp.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na warunkach norweskich
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pomoc polskojęzycznych konsultantów
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Praca u poważnych klientów.

Wymagania

- 2-3 letnie doświadczenie jako monter płyt kartonowo-gipsowych/cieśla konstrukcyjny
- Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim
- Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii
- Norweski numer personalny
- Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse
- Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna