Monter płyt K-G / Plakista / Duża ilość godzin

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, okolice Chambery, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • remonty wewnątrz hoteli, pensjonatów, schronisk górskich przy stacjach narciarskich
  • montowanie regipsów, głównie są to płyty tzw. plaster miodu
  • stawianie ścian z płyt kartonowo- gipsowych
  • wykonywanie sufitów podwieszanych
  • stawianie profili montażowych
  • szpachlowanie
  • praca w tempie
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48+ 50% do stawki​
  • szacowane wynagrodzenie na rękę przy 175h – 2358€, 191h - 2671e netto miesięcznie
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy autem służbowym
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • poszukujemy samodzielnych plakistów z doświadczeniem na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji)
  • dokładność w wykonywanych obowiązkach, zorientowanie na estetykę pracy
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i trasowania
  • znajomość j. francuskiego pozwalająca na komunikację w pracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy