Monter płyt G/K - Nowa Kaledonia

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 6

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla jednego z naszych klientów, francuskiej firmy świadczącej usługi budowlane poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Monter płyt G/K

Obowiązki:

- Montaż płyt gipsowo-kartonowych na ścianach i sufitach;

- Prace związane z izolacją (przygotowanie powierzchni pod montaż, montaż materiału izolacyjnego- wełna mineralna);

- Szpachlowanie/tynkowanie przy G/K.

Oferujemy:

- bezpośrednie zatrudnienie u klienta francuskiego - kontrakt w Nowej Kaledonii;

- wynagrodzenie: 1500 euro netto + premia uzależniona od zaawansowania prac;

- bezpłatne zakwaterowanie, przeloty w obie strony, częściowe wyżywienie;

- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i załatwieniem pozwolenia o pracę.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w stanowisku min. 3 lata (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych);

- dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność;

- dyspozycyjność do wyjazdu od sierpnia 2014;

- mile widziana komunikatywna znajomość jęz. francuskiego (1-2 osoby w ekipie 6-osobowej);

- posiadanie paszportu ważnego do 2015 roku -warunek konieczny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.