Monter platform parkingowych

Pateh Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do realizacji projektu - montażu platform parkingowych. Czas trwania projektu jest przewidywany na 3-4 tygodnie po ok. 8 godzin dziennie. Początek projektu już 4 maja 2017.

Monter będzie odpowiedzialny za łączenie elementów stalowych platform parkingowych przy użyciu narzędzi oraz elektronarzędzi.

Zlecenie będzie realizowane w garażu budynku będącego w finalnej fazie budowy.

Realizacja montażu może wymagać dźwigania.

Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe!

Wymagania

Doświadczenie w posługiwaniu się elektronarzędziami oraz narzędziami
Dobra kondycja fizyczna
Komunikatywność
Rzetelność

Prezentacja firmy

Pateh Jan Petryna Spółka Jawna jest przedsiębiorstwem rodzinnym c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3-4 tygodnie
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Posiłek regeneracyjny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie