Monter platform parkingowych

Pateh Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do montaży platform parkingowych w garażach w Warszawie, całej Polsce oraz za granicą.

W trakcie prac prowadzonych na terenie Warszawy firma nie zapewnia mieszkania.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie montażu platform, palet i automatów parkingowych zgodnie z najwyższymi standardami.

Poziom wynagrodzenia jest uzależniony od doświadczenia, zaangażowania i wydajności.

Proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy wraz z krótką informacją w treści maila dotyczącą swoich doświadczeń przydatnych w pracy na stanowisku Montera.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne,
- doświadczenie w zakresie posługiwania się elektronarzędziami,
- doświadczenie montażowe (mile widziane elementy metalowe)
- umiejętność czytania rysunków technicznych,
- aktywne prawo jazdy kategorii B
- wysoka sprawność fizyczna,
- mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- mile widziana umiejętność podłączania np. rozdzielni
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację w miejscu pracy podczas wyjazdów zagranicznych

Prezentacja firmy

Pateh Jan Petryna Spółka Jawna jest przedsiębiorstwem rodzinnym c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis