Opis stanowiska pracy

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MONTER PAPY TERMOZGRZEWALNEJ

Miejsce pracy: Francja/Alpy francuskie

OBOWIĄZKI

  • zgrzewanie papy palnikiem
  • noszenie rolek papy
  • noszenie butli gazowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • chęć do pracy
  • gotowość do wyjazdu

OFERUJEMY

  • Francuską umowę o pracę tymczasową
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Stawka godzinowa: 10,03 euro brutto/h
  • Dodatek żywieniowy: 9 euro netto/dzień pracy
  • Gwarantowane nadgodziny: ok 40 nadgodzin w miesiącu
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia
  • Ubranie robocze
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu

KONTAKT

Pytania prosimy kierować pod numerem tel. 666826905

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna