Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej palety, działającej na międzynarodowym rynku, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

monter palet

Nr ref.: 26004
Praca tymczasowa
Lokalizacja: okolice Tarnowskich Gór

Zakres obowiązków:
  • produkcja i montaż palet i skrzyniopalet
  • obsługa narzędzi montażowych np. gwoździarek
  • przygotowywanie elementów drewnianych do montażu
  • kontrola jakości produktu
  • dbanie o wysoką jakość produktu oraz czystość miejsca pracy

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji i montażu palet
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość poszerzania swoich umiejętności

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)