Agencja Zatrudnienia KS Service

Monter opon

Miejsce pracy: Karlsruhe

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada niemieckie zezwolenie Federalnej Agencji Pracy z dnia 29.06.2015 wydane przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • montaż, demontaż opon
  • naciąganie opon na felgi
  • odpowiedni dobór oraz wymiana opon
  • kontrola stanu opon

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność montażu i wymiany opon
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS 30 dni przed wyjazdem
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polsko-niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie 9,61 EUR brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • oddelegowanie do pracy na podstawie zaświadczenia A1
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Niemiec
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.