monter - operator podnośnika koszowego

IPF GROUP S.A.

Francja (poł-zach), zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla sieci sklepów we Francji poszukujemy monterów-operatorów podnośnika koszowego.

Praca w ekipie 3-4 osobowej przy zmianie wystroju w sieci supermarketów: montaż/ demontaż logo, tablic informacyjnych, folii samoprzylepnej, dekoracji oraz drobne prace stolarsko-ślusarskie.

Mile widziane francuskie uprawnienia na podnośniki koszowe ( CACES )

Termin rozpoczęcia pracy: styczeń 2015 r

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony
- możliwość współpracy długoterminowej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- samochód służbowy oraz pokrycie kosztów przejazdów na miejscu
- organizacja i pokrycie kosztów zakwaterowania
- możliwość wypełnienia wszystkich formalności zdalnie

Wymagania

- uprawnienia + doświadczenie w pracy na podnośniku koszowym - warunek konieczny
- znajomość prac stolarsko- ślusarskich
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność do wyjazdu
- mile widziana znajomość języka francuskiego
- mile widziane prawo jazdy kategorii B + E

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji