GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

monter okien i drzwi z j. niemieckim

Miejsce pracy: Fresenbrügge / Meklemburgia Pomorze Przednie

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży stolarskiej, która zajmuje się produkcją komponentów takich jak drzwi, okna i elewacje oraz remontami i pracami konserwatorskimi na terenie Kolonii, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

stolarz okien i drzwi z j. niemieckim

miejsce pracy: Fresenbrügge / Meklemburgia Pomorze Przednie
nr referencyjny: drz/05/14
wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- doświadczenie zawodowe przy montażu okien i drzwi
- komunikatywna / dobra znajomość j. niemieckiego - rozmowy z Klientem
- umiejętność znalezienia własnego mieszkania z pomocą Klienta

mile widziane:
wykształcenie – stolarz, cieśla

zakres obowiązków:
- produkcja okien i drzwi w zakładzie produkcyjnym
- wsparcie zespołu montażowego

oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na czas określony
- wysokie wynagrodzenie
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- praca 42 h tygodniowo