Monter okien i drzwi aluminiowych

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego belgijskiego klienta, poszukujemy monterów okien i drzwi.

Opis stanowiska:

• Mocowanie profili aluminiowych

• Wykonywanie pomiarów, wyrównywanie profili

• Wiercenie otworów w profilach, dokonywanie regulacji

• Mocowanie okien i drzwi do ściany za pomocą kotew

• Prace wykończeniowe: natrysk pianki poliuretanowej

• Praca zgodnie z dokumentacją techniczną

• Praca na zewnątrz, u klienta

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• Znajomość technik montażu profili (okna, drzwi itp.)

• Umiejętności łączenia i dopasowywania profili, wiercenia otworów itp.

• Umiejętność czytania rysunków technicznych i ustawiania profili

• Samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole

• Punktualność

• Chęć podjęcia pracy długoterminowej

• Umiejętności komunikacyjne

• Znajomość języków: dobra znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy C - CE - mile widziane!

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Wynagrodzenie od 15 € brutto / godzinę

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.