BINGO Centrum bram, ogrodzeń i automatyki
Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma,
regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku

szuka osoby na stanowisko:

MONTER OGRODZEŃ

Miejsce pracy: Wrocław

Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma, regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku szuka osoby na stanowisko:

Gdzie będziesz pracował ?

  • Będziesz montował elementy ogrodzeń stalowych i aluminiowych u naszych Klientów na terenie Wrocławia i w najbliższych okolicach naszego miasta (działamy w promieniu 30 km od Wrocławia).
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy są dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Jakie będą Twoje zadania?

  • montaż wykonanych przez nasz warsztat i dostarczonych przez naszych renomowanych dostawców produktów: elementów ogrodzeń posesyjnych, bram garażowych, automatyki bramowej i szlabanów.
  • wykonywanie drobnych prac budowlanych i ślusarskich związanych z montażem takich jak wykonanie fundamentów czy ułożenie nieskomplikowanej instalacji elektrycznej.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • podstawowej znajomości zagadnień budowlanych i ślusarskich
  • znajomości obsługi elektronarzędzi: szlifierki kątowej, wkrętarki, wiertarki udarowej
  • podstawowej umiejętności czytania prostych rysunków technicznych

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV

Liczymy także na Twoje zaangażowanie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, otwartości na współpracę z koleżankami i kolegami z pracy, dobrej samoorganizacji i poczucia humoru. Jeżeli nie spełniasz wszystkich naszych oczekiwań a chciałbyś nauczyć się nowego i ciekawego zawodu w naszej firmie napisz i opowiedz nam o sobie, może właśnie tu rozpocznie się Twoja nowa przygoda.

Dlaczego warto u nas pracować ?

  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeśli preferujesz inne formy zatrudnienia np. działalność gospodarcza – jesteśmy otwarci na różne formy współpracy
  • Będziesz współpracował z zespołem doświadczonych i otwartych osób, pracujących z nami od wielu lat, od których będziesz mógł się nauczyć się nowych obowiązków
  • Otrzymasz stabilne comiesięczne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji. Dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania i mających praktykę w branży ogrodzeniowej od 3000 zł na rękę.
  • Uzyskasz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych.
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnej realizacji postawionych zadań, stale staramy się usprawniać i ułatwiać naszą pracę, czekamy na Twoje pomysły jak to robić jeszcze lepiej.
  • Wdrożymy Ciebie do pracy w naszej firmie pod opieką doświadczonego Kolegi, który pokaże Ci jak się u nas realizuje nowoczesne projekty naszych Klientów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas na www.bingo.wroclaw.pl