Monter/Nawijacz/Obsługa wózków i suwnic

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
- możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez firmę
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca tymczasowa)
- praca w systemie 3 zmian 4 brygad
- możliwość korzystania z pakietów zdrowtnych, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Zadania:

- bezwzględne stosowanie zasad BHP
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych takich jak: nawijarki uzwojeń, stoły montażowe, narzędzia ręczne, i tym podobne
- nawijanie uzwojeń dolnego i górnego napięcia
- montaż części aktywnej na stole montażowym oraz wykonywanie połączeń DN i GN transformatora

Wymagania:

- motywacja do pracy
- zdolności manualne
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
- ukończenie 18 roku życia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.