Monter/Nawijacz - Łódź Teofilów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania:

  • Montaż oraz nawijanie uzwojeń w oparciu o specyfikację techniczną
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych i prac montażowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie przy produkcji, kontroli jakości, obsłudze maszyn produkcyjnych
  • zdolności manualne
  • rzetelność i precyzja

Oferujemy:

  • stawkę podstawową + premię miesięczną
  • 40% dodatku za pracę w porze nocnej
  • 200% dodatku za nadgodziny w niedziele (około 400zł)
  • Dodatek 695zł brutto co miesiąc za pracę w systemie 4 brygadowym
  • Nagrody roczne za frekwencję w pracy

Możliwe wynagrodzenie na tym stanowisku waha się od 4.500 brutto do nawet 6.000 zł brutto miesięcznie.

Oferujemy również:

  • Umowę o Pracę Tymczasową (możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio w Firmie Klienta)
  • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych kursach podnoszących kwalifikacje
  • zatrudnienie na pełen etat

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MN/LDZ/LK/2021/06
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.