Opis stanowiska pracy

Firma AlphaConsult KG dla swojego klienta firmy Siemens

w Berlinie poszukuje osób na stanowisko: Monter, Mechatronik

Oferujemy niemiecka umowę o prace na czas nieokreslony, na pełen etat w systemie 3-zmianowym.

Wynagrodzenie na start: 11,58€ brutto/h

Po 6 tygodniach 13,32€/h

Po 3 miesiacach 13,90€/h

Po 5 miesiacach 15,05€/h

Po 7 miesiacach 16,79€/h

Po 9 miesiacach 17,37€/h

Po 15 miesiacach 19,11€/h

Wymagania: komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego oraz doswiadczenie na wyzej wymienionym stanowisku (min. 3 lata),

Zainteresowane osoby prosze przeslac Lebenslauf w jezyku niemieckim

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka