SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

SDA GROUP  to zgrany zespół, który podejmie się każdego wyzwania realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu na każdym etapie realizacji możliwe jest dostosowanie się do sprecyzowanych wymagań zamawiającego, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami. Nasza specjalność to: projektowanie maszyn, automatyka i robotyka przemysłowa.

Monter / Mechanik

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania na stanowisku to:

  • wykonywanie prac monterskich urządzeń i stanowisk na obszarze zakładu pracy, jak i u klienta;
  • wykonanie prac zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przy zachowaniu standardów jakości;
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania bieżących problemów.

Wymagania jakie mamy wobec Ciebie:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi (np. wiertarka, narzędzia pomiarowe);
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt;
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych;
  • uprawnienia obsługi suwnicy;
  • doświadczenie w pracach związanych z montażem maszyn i urządzeń lub praca na podobnym stanowisku;
  • znajomość schematów pneumatycznych i zasad montażu pneumatyki;
  • uprawnienia SEP.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań, możliwość rozwoju,
  • możliwość tworzenia konstrukcji dla największych producentów z branży: automotive, lotnictwa, AGD i innych,
  • wynagrodzenie: 4950 zł brutto
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń, dofinansowanie na naukę języka obcego, ubezpieczenie i opieka zdrowotna,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami