monter-mechanik

Nr ref.: 36202
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:

montaż maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z dokumentacją

prowadzenie dokumentacji montażowej

uczestnictwo w próbach i testach gotowych urządzeń

czynny udział w organizacji pracy na stanowiskach montażowych

Oczekiwania:

wykształcenie średnie techniczne (mechanika, budowa maszyn)

umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

bardzo dobra znajomość budowy i działania maszyn

bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętności pracy na jego podstawie

dyspozycyjność do pracy zmianowej i podróży służbowych

umiejętność pracy pod presją czasu

umiejętność pracy w zespole

Oferta:

współpraca w ramach umowy o pracę

praca w międzynarodowym zespole

stabilność zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)