Monter, mechanik maszyn i urządzeń okrętowych do pracy w Norwegii

Proffman

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy mechaników okrętowych do pracy przy remontach statków w jednej z największych stoczni na północy Norwegii. Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego lub norweskiego, edukacji w kierunku mechaniki okrętowej oraz doświadczenia zawodowego. Dużym atutem jest doświadczenie jako mechanik silników okrętowych.

Oferujemy:
- umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą
- wynagrodzenie od 90 zł/godz.
- pomoc w sprawie noclegu i wyjazdu

Prosimy o przesłanie kompletnego cv zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

Wymagania

Oczekujemy:
- udokumentowanego doświadczenia zawodowego min. 5 lat
Doświadczenia w ustawianiu, naprawach oraz montażu silników i innych urządzeń okrętowych
- znajomości j. angielskiego lub j. norweskiego
- mile widziane referencje
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w Skandynawii
- samodzielności i odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 miesiące (możliwość przedłużenia)
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatku urlopowego
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria