Agencja Zatrudnienia KS Service

Monter meblowy

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • zbijanie stelaży meblowych z podzespołów
  • przestrzeganie zgodności z rysunkiem technicznym
  • prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji
  • współpraca z zespołem
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku montera
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy
  • staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 16 złotych brutto
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach od 6:00 do 14:00
  • szkolenie przygotowujące do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.