HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest polski producent wysokiej jakości mebli kuchennych i łazienkowych, działający na polskim rynku od 20 lat i obecny w ponad 30 krajach świata. Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter MebliMiejsce pracy: Odolanów

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń, właściwa do realizowanych zadań,
  • montowanie elementów mebli.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie.

Nasz Klient ofereuje:

  • pracę w nowoczesnym środowisku przemysłowym z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę pozwalającą na podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy,
  • gwarantowany cykl szkoleń,
  • pracę w zespole, który tworzy kreatywne produkty na międzynarodowe rynki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.