Monter mebli / Stolarz

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Z przyjemnością chciałabym Państwa poinformować o naszym nowy projekcie. Na chwilę obecna poszukujemy osoby na stanowisko : montera mebli / stolarza. Klient prowadzi rodzinną firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz, produkcją mebli na zamówienie.

Rozpoczęcie projektu: 17 lub 24.05.2021r ( termin wyjazdu do ustalenia)
Miejsce: 71711 Steinheim/Kleinbottwar, Niemcy

Obowiązki:
- składanie mebli na zamówienie
- montaż mebli, regałów na zamówienie i kuchni
- szlifowanie, przycinanie mebli na miejscu podczas montażu

Oczekujemy od kandydata:
- doświadczenie w montażu mebli, pracach stolarskich
- zmysł techniczny
- znajomość języka Niemieckiego
- czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość długotrwałej współpracy,
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.