Monter mebli / stolarz meblowy- Gdańsk

FallWork Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Aktualnie dla naszego klienta- lidera na rynku mebli na wymiar poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Stolarz (monter) meblowy
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Sandomierska

Obowiązki:
- montaż mebli kuchennych i wolnostojących
- przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Wymagania:
- doświadczenie w montażu mebli kuchennych, oraz innych typu: szafy, komody, biurka
- umiejętność samodzielnej pracy
- dokładność
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac
- dodatkowym atutem będzie znajomość okuć Hettich, Blum, Rejs (nie jest to wymóg konieczny)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie dla firmy o dobrej reputacji na rynku
- umowę cywilno-prawną ze stawką podstawową 20,04 zł brutto/h
- szkolenia stanowiskowe rozszerzające kompetencje
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15