Opis stanowiska pracy

Firma Gleitsmann jest obecna na rynku od 2007 roku. Podstawowym obszarem naszej działalności jest montaż nowych kuchni. W międzyczasie zainstalowaliśmy dla naszych klientów 11 000 kuchni.

Do wzmocnienia naszego zespołu szukamy od zaraz:

Monterów mebli kuchennych

Miejsce pracy: Badenia-Würtembergia

Zadania:

  • Montaż wyłącznie kuchni według rysunku
  • Piłowanie płyt
  • Podłączanie wody
  • Podłączanie piekarnia i innych urządzeń
  • Konsultacje z klientami

Profil:

  • Doświadczenie w montażu kuchni
  • Uprawnienia w podłączaniu instalacji elektrycznych i wodnych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie

Oferujemy:

  • Elastyczny system pracy: trzy tygodnie pracy/ tydzień odpoczynku w domu
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Uregulowane godziny pracy
  • Prace w międzynarodowym zespole
  • Wprowadzenie do obowiązków na miejscu pracy
  • Zarobki minimum 12 € / h, zależnie od zadań
  • Wsparcie w wszystkich formalnościach związanych z praca w Niemczech (ubezpieczenie zdrowotne, zameldowanie, konto w banku, przeprowadzka)
  • Możliwości spędzania wolnego czasu (sauna, kino, wycieczki)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie podań WYŁĄCZNIE W JĘZYKU NIEMIECKIM na adres: Danielaburger@me.com

Prezentacja firmy

Küchenmontage Gleitsmann

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne